Carbide.ui Theme Edition

Carbide.ui Theme Edition 4.0

Oficjalny edytor tematów graficznych do telefonów Nokia

Niestety zadanie to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Carbide.ui Theme Edition to narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów. Przeciętnego użytkownika odstraszy skomplikowany interfejs programu i tysiące elementów, na które składa się to co widzimy na ekranie telefonu komórkowego. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonały, pełny funkcji edytor
  • Duża biblioteka obiektów i czcionek

Wady

  • Bardzo skomplikowana obsługa

Bardzo dobry
8

Niestety zadanie to nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Carbide.ui Theme Edition to narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów. Przeciętnego użytkownika odstraszy skomplikowany interfejs programu i tysiące elementów, na które składa się to co widzimy na ekranie telefonu komórkowego.

Stworzenie nowego tematu graficznego dla telefonu Nokia nie ma wiele wspólnego ze zmianą tapety w Windows. Jeśli jednak masz zacięcie graficzne i wiesz czego Ci trzeba, Carbide.ui Theme Edition potrafi zdziałać cuda. Stworzony przez Ciebie nowy temat może zupełnie zmienić sposób korzystania z telefonu, eksponując używane przez Ciebie funkcje i dostosowując wygląd urządzenia do Twoich upodobań.

Praca z Carbide.ui Theme Edition to nie rozrywka, tylko praca. Zajmuje dużo czasu, nuży i wymaga uwagi. W zamian oferuje ogromne możliwości, bibliotekę obiektów i dobrze zorganizowane narzędzia. Jeśli więc tworzenie interfejsów do telefonów to Twoja praca, masz w ręku doskonały program. Jeśli chciałeś tylko nieco odmienić swój telefon, lepiej poszukaj jakiegoś gotowego pakietu dla swojego telefonu.

Carbide.ui Theme Edition to świetne narzędzie dla grafików tworzących propozycje tematów graficznych dla telefonów Nokia. Dla amatorów pragnących nowej tapety i ładniejszych ikonek, jest jednak niczym armata na wróble.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na Symbian

Więcej
Carbide.ui Theme Edition

Download

Carbide.ui Theme Edition 4.0